Aktuálne

Ponúkame priestory na prenájom na Trenčianskej ceste v Bánovciach nad Bebravou:

Ponúkame na prenájom objekt s vlastným parkoviskom vo výmere 271m2, vhodný na menšiu výrobu, sklady, alebo predajňu. Objekt má vlastné plynové kúrenie. Je pripojený na všetky inžinierske siete. Budova je rozdelená na administratívnu časť, kde sa nachádza 5 kancelárií (možnosť prebudovať 1 kanceláriu ako šatňu so sprchou), 2x toaleta, kuchynka, a na predajnú alebo skladovú časť o rozlohe približne 150m2. 


Ponúkame na prenájom 12-ročnú zateplenú halu o výmere 319 m2. Objekt má vlastné plynové kúrenie. V hale sú pripravené kompletné elektrorozvody na 220 a 380V + kompletný rozvod stlačeného vzduchu. Je pripojená na všetky inžinierske siete. Hala má dve veľké rolovacie brány (šírka 3,9m, výška 4,3m), vhodné aj na vjazd s nakladným automobilom. Pred rolovacími bránami je asfaltová spevnená plocha vo výmere 420m2, ktorá môže slúžiť aj na parkovanie kamiónov. Vo vnútri sa nachádza kancelária, šatňa so sprchou, a toalety. Z bočnej strany haly sa nachádza parkovisko zo zámkovej dlažby o výmere 258m2 + 100m2. Hala je vhodná na servis automobilov alebo ako skladové priestory.


Ponúkame na prenájom objekt s vlastným parkoviskom vo výmere 444m2, vhodný na stolársku alebo inú menšiu výrobu, sklady, alebo predajňu. Objekt má vlastné plynové kúrenie. Je pripojený na všetky inžinierske siete. V budove je aj administratívna časť, kde sa nachádzajú 2 kancelárie, ďalej sprcha, 2x toaleta.

Pre bližšie informácie alebo prípadnú obhliadku volajte v pracovných dňoch od 7:00 do 15:30 na telefónne číslo 0903 411 524.Máj 2020:
Stavebné práce v areáli spoločnosti KORD Slovakia, a.s., Bánovce nad Bebravou.

Kontaktný formulár

Meno

E-mail *

Správa *